Tap Tycoon PL

Forum polskich graczy Tap Tycoon

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2017-02-22 22:23:07

adi
Administrator
Dołączył: 2017-02-22
Liczba postów: 12
Windows 7Firefox 51.0

Brak prezesa - co dalej

Cześć

Postanowiłem założyć wątek odnośnie dalszych działań spowodowanych brakiem naszego prezesa. Obecnie sytuacja jest stabilna, ale z powodu ograniczonych uprawnień i tylko jednego VP, prędzej czy później będziemy mieli spory problem.

Dzisiaj (22.02.2017) padł pomysł połączenia z grupą "Moneymoon". W pierwszej kolejności musimy skontaktować sie z ich prezesem.

Offline

#2 2017-02-22 22:55:43

EmeraldWolves
Użytkownik
Dołączył: 2017-02-22
Liczba postów: 2
AndroidChrome 56.0.2924.87

Odp: Brak prezesa - co dalej

To dobry pomysl ale wszyscy musza przejsc (aktywni). I powiedzmy nasza 3 najwyzej notowanych ma dostac VP.

Offline

#3 2017-02-22 23:08:40

qhcik
Użytkownik
Dołączył: 2017-02-22
Liczba postów: 2
Windows 7Opera 43.0.2442.806

Odp: Brak prezesa - co dalej

Pytanie "czy" i "na co" się Moneymoon zgodzi. Od jakiego poziomu przyjmowaliby graczy, czy też może najaktywniejszych w kopaniu?

Offline

#4 2017-02-22 23:59:39

Yoshee
Użytkownik
Dołączył: 2017-02-22
Liczba postów: 12
AndroidChrome 55.0.2883.91

Odp: Brak prezesa - co dalej

Ja jestem jak najbardziej za, o ile przyjmą wszystkich naszych aktywnych graczy, a jest ich na pewno ponad 10... może być ciężko. Nie chciałabym jednak zostawiać kogoś na lodzie (zresztą sama też się mogę nie załapać). Poczekajmy aż Joanna nawiąże kontakt.

Offline

#5 2017-02-23 00:51:07

Joanna_Master
Użytkownik
Dołączył: 2017-02-23
Liczba postów: 14
AndroidChrome 56.0.2924.87

Odp: Brak prezesa - co dalej

Hej.

Tu Joanna [dblpt])

Myślę że przyjmą naszych graczy, bo mają mało aktywnych użytkowników. Około 4 osoby robią dzienny challenge z czego 80% robi użytkownik "Krzysztof" który przez kilka dni należał do naszej grupy a tam jest nowy. Ma niski poziom i chce utrzymać się w tej grupie i dlatego tylko tak się udziela, bez niego challenge nie został by skończony. Zresztą przez kilka dni w ogóle nie wykonywali zadań. Zwróciłam uwagę że nie za bardzo podpowiadają sobie też na co stawiać danego dnia.

Ich prezes jest aktywny, wita nowych użytkowników i otwarcie mówi że mają sporo nieaktywnych ludzi i potrzebują pomocy. Wydaje się bardzo życzliwy, zależy mu na grupie. Kiedy przyszłam do grupy nagle usunął na raz 5 użytkowników, w efekcie grupa spadła o jakies 20 miejsc w dół. Później bylo ciągle 22 użytkowników i nikt nie dołączył, a jak już to na chwilkę i zaraz znowu odchodził [dblpt](

Jedyne co - to oni mają wyższe levele niż my, u nas jestem 14, a tam byłam chyba dopiero 22 w rankingu grupy.

Mam taką propozycję. Odejdę z naszej grupy do tamtej celem przedstawienia prezesowi naszej propozycji. Ustalmy tylko wspólnie ściśle warunki jakie im zaproponujemy. Napewno muszą przyjąć wszystkie nasze osoby, tylko ile nas jest w sumie?

Aha i zauważyłam że im trochę "wisi" challenge, nawet aktywni użytkownicy nie klikają, a w komentarzach grupy były przepychanki że skoro sam prezes się nie udziela to inni też nie będą. Więc jeśli byśmy się połączyli, musimy też postawić warunek że oni muszą grać i pomagać. Nikt tego nie lubi i może być to upierdliwe ale musimy łączyć siły i robić challenges razem. Nie wyobrażam sobie że my mamy zasady że każdy z nas choć trochę musi pomagać a oni nie robią nic w ogóle. Także moim zdaniem nie tylko połączenie ale także restrukturyzacja tej grupy.

Tak czy siak - dajcie znać co wy myślicie i na czym nam ogólnie zależy, żebyśmy ustalili priorytety i warunki przejścia.

PS: Adi forum jest ekstra klasa [dblpt]) Super pomysł! Mega ułatwia komunikacje. Nie wiedziałam że nasz numer 1 w grupie to Bill Gates lol [dblpt])

Pozdrawiam,
Asia

Offline

#6 2017-02-23 01:46:58

adi
Administrator
Dołączył: 2017-02-22
Liczba postów: 12
Windows 7Firefox 51.0

Odp: Brak prezesa - co dalej

Hej

Dzięki za miłe słowa [dblpt])
Moja propozycja jest taka:
1. Przechodzimy w grupach po 3-5 osób
2. Jedna osoba z każdej grupy dostaje VP. Powinniśmy dostać minimum 3 VP
3. Yoshee przechodzi ostatnia, żebyśmy nie stracili uprawnień w naszej starej grupie
4. Zakładając, że mają 4 aktywne osoby, powinni mieć około 20 wolnych slotów. To powinno dla nas wystarczyć.
5. Wszyscy muszą być aktywni, włączając w to prezesa. Zasady aktywności możemy różnie ustalić. Przykłady:
- opcja 1: każdy musi kopać raz w tygodniu
- opcja 2: każdy musi kopać x razy w tygodniu
- opcja 3: im mniejszy level, tym musi więcej kopać (jestem za [sred]), ale minimalnie kopanie 1x w tygodniu
- opcja 4: itd. możliwości jest sporo
6. Za niewykonanie zadania odpowiedzialny jest prezes i wszyscy VP. Grupa musi być aktywnie moderowana
7. Jak prezes nie wyrabia to może przekazać prezesure innej osobie, która chętnie przejmie obowiązki


Joanna - przejdź proszę o nich i przedstaw naszą propozycję. Zaproś też proszę ich prezesa na nasze forum - tutaj możemy ustalić wspólnie resztę szczegółów.

Offline

#7 2017-02-23 11:29:33

Joanna_Master
Użytkownik
Dołączył: 2017-02-23
Liczba postów: 14
AndroidChrome 56.0.2924.87

Odp: Brak prezesa - co dalej

Ok - dziś wieczorkiem przejdę do tamtej grupy i przedstawię prezesowi nasza propozycje wraz z warunkami. Na bieżąco będę Was tu i informować co i jak:)

Pozdrawiam!

Offline

#8 2017-02-23 13:02:45

PatMaster
Użytkownik
Dołączył: 2017-02-23
Liczba postów: 3
AndroidChrome 56.0.2924.87

Odp: Brak prezesa - co dalej

Cześć, jako, że jestem ostatni mam jedną prośbę. Nie zostawcie mnie [dblpt])

Offline

#9 2017-02-23 15:38:04

Yoshee
Użytkownik
Dołączył: 2017-02-22
Liczba postów: 12
WindowsFirefox 51.0

Odp: Brak prezesa - co dalej

Hej, a może by tak zaprosić ich prezesa do założenia konta na forum - tym sposobem wszyscy będą widzieli przebieg 'negocjacji', a i trochę łatwiej jest pisać tutaj niż w grze [dblpt])

Offline

#10 2017-02-23 21:01:05

adi
Administrator
Dołączył: 2017-02-22
Liczba postów: 12
Windows 7Firefox 51.0

Odp: Brak prezesa - co dalej

@Yoshee: dobry pomysł.
@Pat: nie zostawimy [dblpt])

Pozdrawiam
adi

Offline

#11 2017-02-23 23:46:15

Joanna_Master
Użytkownik
Dołączył: 2017-02-23
Liczba postów: 14
AndroidChrome 56.0.2924.87

Odp: Brak prezesa - co dalej

Yoshee bardzo dobry pomysł, tak też zróbmy - ja odejdę, napiszę co i ja u nich w feedzie i zostawię adres naszego forum i wrócę do Was [dblpt])

Adidas to może stworz nowy wątek dot. połączenia grup, tam będziemy podawać warunki i omawiać szczegóły z nimi [dblpt])

Wiadomość dodana po 33 min 58 s:
Hej sorry za "Adidas" zamiast "Adi" powyżej....jak ja kocham moją autokorektę w telefonie...już tyle razy postawiła mnie w niezręcznych sytuacjach bo zawsze wie lepiej niż ja co miałam na myśli [dblpt]P

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
ulab - ycs - vmzk-podmiejska - my - pokazy