Tap Tycoon PL

Forum polskich graczy Tap Tycoon

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2017-02-24 14:40:04

Joanna_Master
Użytkownik
Dołączył: 2017-02-23
Liczba postów: 14
AndroidChrome 56.0.2924.87

Połączenie grup WilkiZWallStreet z Moneymoon

Witam,

Wczoraj zgodnie z umową dołączyłam do grupy Moneymoon, w skrócie przedstawiłam ich prezesowi (nick "Doktor") nasza propozycje i podałam link do naszego forum, tłumacząc że tu omówimy szczegóły współpracy.

Nie otrzymałam jeszcze odpowiedzi, więc przez weekend zostanę w ich grupie w razie jakby mieli jakieś pytania.

Tymczasem zakładam ten wątek, jeśli ich prezes zaloguje się na forum, tu będziemy toczyć negocjacje [dblpt])

Pozdrawiam,
Asia

Offline

#2 2017-02-25 12:40:32

Krzysztof
Użytkownik
Dołączył: 2017-02-25
Liczba postów: 3
AndroidChrome 56.0.2924.87

Odp: Połączenie grup WilkiZWallStreet z Moneymoon

Hej Joanna, wejdź na chwilkę do nas - Doktor zostawił dla Ciebie info...

Offline

#3 2017-02-27 19:20:03

doktor
Użytkownik
Dołączył: 2017-02-27
Liczba postów: 2
Windows 7Opera 43.0.2442.991

Odp: Połączenie grup WilkiZWallStreet z Moneymoon

Witam [dblpt])
Jestem za połączeniem grup. Możemy na ten moment wygospodarować 11 wolnych miejsc (po usunięciu od nas nieaktywnych graczy). Ilu jest u was aktywnych grających ? W przypadku większej ilości chętnych można się pozbyć graczy z niskim lvl lub niskim przyrostem.
W tym momencie ustawiłem status grupy na prywatną. Dostać sie można do niej na podstawie kodu grupy:
g8xqw
kod 5294
Na ten moment są 3 miejsca wolne, wszyscy aktywni gracze na ten moment są oznaczeni jako VP, reszta jest do wywalenia w trakcie przechodzenia ludzi od Was. Poźniej się to zmieni, VP zostana najaktywniejsi gracze od nas i wskazani gracze od was.

Ostatnio edytowany przez doktor (2017-02-27 19:22:54)

Offline

#4 2017-03-01 12:28:41

Joanna_Master
Użytkownik
Dołączył: 2017-02-23
Liczba postów: 14
AndroidChrome 56.0.2924.87

Odp: Połączenie grup WilkiZWallStreet z Moneymoon

Hej!
Dzięki za odpowiedź, Doktor.
Mamy 17 graczy i wszczyscy muszą przejść do Was. Takie są nasze warunki, od razu mówię że nie wszyscy mają super wysokie levele, ale działamy jako grupa i tak też będziemy się z Wami łączyć.
Mamy bardzo aktywnych użytkowników, bardzo często do południa mamy już zrobiony challenge, dużo się komunikujemy, rozmawiamy o taktykach gry, kartach itd więc atmosfera super [dblpt])
Mamy kilku użytkowników z bardzo wysokim levelami, więc łącząc nasze grupy podskoczymy w rankingu.

Daj znać czy załatwisz 17 miejsc.
Pozdrawiam

Offline

#5 2017-03-01 17:28:53

doktor
Użytkownik
Dołączył: 2017-02-27
Liczba postów: 2
Windows 7Opera 43.0.2442.991

Odp: Połączenie grup WilkiZWallStreet z Moneymoon

15 miejsc to max co jestem w stanie załatwić. I tak będzie was więcej niż nas. Dobrze by było jakby ktoś z was został u was i zrobilibyśmy z waszej grupy coś na kształt "akademii" z której będzie można rekrutować nowe osoby w razie potrzeby. Tylko że macie problem z preziem który nie daje znaku życia i nie jest w stanie komuś przekazać pałeczki, więc wszystko zależy od waszego VP.

Offline

#6 2017-03-03 01:20:17

Joanna_Master
Użytkownik
Dołączył: 2017-02-23
Liczba postów: 14
AndroidChrome 56.0.2924.87

Odp: Połączenie grup WilkiZWallStreet z Moneymoon

Ok. Zgadzamy się na 15 miejsc. Kliku z nas musi być mianowanych VP ale to jeszcze ustalimy kto i jak dokładnie.  Daj nam kilka dni na przygotowanie dokładnej listy osób, jak wszystko będzie gotowe, wtedy dam ci tu znać i zaczniemy powoli przechodzić do Was.
Aha i nie chcemy nic robić z grupą która pozostanie. Odchodzimy ze względu na sytuację z prezesem i chcemy się skupić w 100% na nowej grupie, którą stworzymy z połączenia naszych.

Daj znać jakbyś ewentualnie miał jakieś przemyślenia czy coś do dodania.

Pozdrawiam,
Joanna

Offline

#7 2017-03-04 01:40:03

Joanna_Master
Użytkownik
Dołączył: 2017-02-23
Liczba postów: 14
AndroidChrome 56.0.2924.87

Odp: Połączenie grup WilkiZWallStreet z Moneymoon

Doktor, zrobiliśmy listę i mamy ostatecznie 17 naprawdę zajebistych, silnych i aktywnych użytkowników. Od początku organizowania akcji połączenia grup, obiecywalismy sobie tyko jedno - że nikogo nie zostawimy, bo taką właśnie jesteśmy grupą. Szanujemy się nawzajem i tworzymy zgrana ekipę. Pisałeś że maksymalnie dasz nam 15 miejsc, ale my będziemy potrzebować 17. Jeśli się nie zgodzisz, nie będziemy mogli się połączyć. Masz rację że dajesz nam o wiele więcej miejsc niż swoim graczom, ale ja byłam kilka dni u was w grupie i obydwoje wiemy że jest ona martwa. Nic się nie dzieje a challenge idą Wam ciężko. Masz mase niekatywnych użytkowników których musisz powoli usuwać, jednak ciężko o kogoś nowego z wysokim levelam, bo po ostatnim bugu coraz mniej ludzi gra w ta grę,  co dopiero Polaków. Dajemy Ci szansę nadal utrzymać swoją pozycję leadera i zostanie naszym prezydentem z 17 mega aktywnymi użytkownikami w zestawie. Do południa u nas zawsze challenge jest wykonany.  Zawsze dzielimy się na co stawiać, oraz wymieniamy taktyki gry itd. Decyzja należy do ciebie, jednak szkoda by było aby nie połączyć sił przez 2 miejsca.
Zastanów się i napisz ostatecznie jaka jest Twoja decyzja. Jeśli się zgodzisz, zaczniemy przechodzić do Was od ręki. Jeśli nie - dziękujemy za negocjacje.
Pozdrawiam,
Asia

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
kotki-jejkowice - vmzk-podmiejska - testowe - yourstoryrpg - lekcjainformatyki